W sieci znaleźć można wiele informacji na temat tego, jak słabo przestawia się sytuacja bazy noclegowej w górach. A to wyposażenie udostępnianych kwater jest złe, a to kuchnia brudna, a to stan łazienki fatalny,  dlaczego ten stan rzeczy nadal się utrzymuje?

Nastawieni na zysk
Nie od dziś wiadomo, że właściciele pensjonatów nastawiają się duży zysk w czasie lata i dlatego udostępniają gościom pokoje, które nie trzymają żadnych norm. Górale budują na potęgę kolejne domy, powiększając tym samym swoją bazę noclegową, ale niestety nie wielu z nich myśli o zaproponowaniu dobrego standardu pomieszczeń sypialnianych, kuchni oraz łazienek. Na tego typu usługi chętni także się znajdują, a są to tacy turyści, którzy chcą wypocząć tanio i nie wymagają w związku z tym luksusu.

Specjaliści mówią, że tańsze kwatery także muszą pojawiać się w ofercie noclegów w górach, bo bez nich biedniejsze rodziny musiałyby zrezygnować z wypoczynku. Nic jednak nie tłumaczy udostępniania brudnych toalet czy kuchni z zepsutym sprzętem.

Pensjonaty w górach zobacz na http://www.noclegi24h.pl/noclegi-pensjonaty_w-gorach_73.html

Na szczęście wielu gospodarzy dba o jakość oferowanych usług po to, aby goście zwyczajnie do nich wracali. Nastawienie na długofalowy zysk jest lepsze o strzelania na ślepo rok w rok.

Takie obiekty znajdują się na przykład w serwisie www.nocleg24h.pl.

Wypoczynek w górach to wspaniały pomysł na letnie wakacje, a jeśli oprócz atrakcji i pysznych dań możemy cieszyć się wygodnymi noclegami – urlop będzie w 100% udany.

M-S-M

5/5 - (1 vote)