Perła Południa to obiekt hotelowo-konferencyjny zlokalizowany w Rytrze w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim. To ośrodek z tradycjami w zakresie wydarzeń kulturalnych i wspaniałe centrum SPA & Wellness. Dlatego jest także idealnym miejscem na imprezy integracyjne dla firm, a także zjazdy i zloty oraz sympozja naukowe czy konferencje.

Idealne na konferencję czy sympozjum w górach

Dobrze wyposażona, komfortowa i pojemna sala konferencyjna w górach jest jednym z zalet ośrodka. Perła Południa dysponuje aż 7 salami szkoleniowo-konferencyjnymi, które są w pełni wyposażone stwarzając odpowiednią atmosferę do pracy. Pełna oferta obiektu, w tym możliwość wynajęcia Sali konferencyjnych dostępna jest na stronie https://www.perlapoludnia.pl/centrum-konferencyjne-w-gorach .

Wspaniała lokalizacja 

Ośrodek Perła Południe jest malowniczo położony w Rytrze w otoczeniu stoków narciarskich Beskidu Sądeckiego oraz przełomu rzeki Poprad. Nieopodal znajdują się ruiny średniowiecznego zamku. To wymarzone miejsce do rekreacji. Liczne szlaki piesze i rowerowe zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu, a zimą można aktywnie spędzać czas na dobrze przygotowanych stokach narciarskich. Obiekt hotelowy jest położony nieopodal wyciągu i stoku narciarskiego. To znakomity ośrodek dla wszystkich – zarówno dla pracowników korporacji, rodzin z dziećmi, jak i seniorów.

Pływalnia i korty tenisowe

Miejsce to docenią osoby aktywne fizycznie, które nie potrafią żyć bez zajęć sportowych.  Na terenie ośrodka znajduje się hala sportowa, fitness klub i siłownia, a także basen kryty oraz 3 nowoczesne korty do tenisa.

Restauracje na terenie obiektu

Ośrodek Perła Południa zapewnia smaczne i zdrowe posiłki przygotowane według tradycyjnych przepisów. Na terenie obiektu znajdują się dwie restauracje: „Pod Jasionową Polaną” oraz karczmę regionalną „Nad Potokiem”. Oprócz tego ośrodek zapewnia gościom kawiarnię i ekskluzywny klub nocny, w którym organizowane są kameralne koncerty.

5/5 - (2 votes)